Kurtlar Vadisi Pusu 203.Bölüm HD izle Tek parça 7 Kasım

Kurtlar Vadisi Pusu 203.Bölüm HD izle Tek parça 7 Kasım

10 yıldır Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmayı sürdüren Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam izleyicileri yine ekran başına kilitledi.
Bu haftaki bölüme damga vuran sahne Kara’nın torununu kaybetmesiydi.Kara’nın torununu kurtarmak için Poyraz’a yaptığı oyun tutarken Poyraz’ın son anda bebeğin altında bomba olmasını söylemesi üzerine Kara ve Abdülhey bebeği kurtarmak için harekete geçtiler. Bebeği kurtardığını zanneden Erkan kamyonetle beraber havaya uçtu.

files

KURTLAR VADİSİ’NİN 10 YILLIK TARİHİ
Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003’te Show TV’de “Bu bir derin devlet ve mafya dizisidir” sloganıyla ve güncelliğini yitiren Deli Yürek projesinin sona ermesiye başlayan 29 Aralık 2005’e kadar devam eden Türk aksiyon dizisidir.
Kurtlar Vadisi Terör
Kurtlar Vadisi isimli ilk dizide Türkiye’deki mafya faaliyetleri ve devlet-mafya ilişkileri, devamı olan Kurtlar Vadisi Terör dizisinde ise Türkiye’deki terör eylemleri konu edilmiştir. Dizi, gösterime girmeden eleştiriler nedeniyle ve yayınlanmaması için tepki mesajları aldığı iddiasıyla RTÜK tarafından birinci bölümünden sonra yayından kaldırtılmıştır.
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003’te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007’de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra RTÜK tarafından yasaklanan Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Türkiye’de derin devlet-küresel güç çatışmaları konu edinmiştir. Halen yayın hayatına devam etmektedir.
Sinema filmleri
Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Irak, yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı 2005 yapımı Türk filmidir.
Kurtlar Vadisi Gladio
Kurtlar Vadisi Gladio, Pana Film’in Kurtlar Vadisi serisi dahilinde, Kurtlar Vadisi Pusu’nun devamı olarak yaptığı bir Türk aksiyon macera sinema filmidir. 4 Haziran 2009’da duyurulmuş, 20 Kasım 2009’da gösterime girmiştir. Filmin içeriğinin Türkiye’nin yakın tarihine etki eden olaylar olacağı belirtilmiştir.
Kurtlar Vadisi Filistin
Kurtlar Vadisi Filistin, merkezinde İsrail-Filistin çatışmasının yer aldığı bir filmdir. Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan üçlüsü yazmıştır. Yapımcılığını Raci Şaşmaz yapmıştır. Film 28 Ocak 2011’de Türkiye’de ve tüm dünyada vizyona girmiştir.

You must be logged in to post a comment Login

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com